Macedonia Pro Gaming 24/7


Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

Хардвер

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Матични плочи

Ова е базата на вашиот компјутер.Што и да правите без матичната не можете :) Пофалете се со вашата.
11Саб Фед 19, 2011 10:11 pm
TERMINATOR Ајде пишете што матични имате.
Нема нови мислења

Процесори

11Саб Фед 19, 2011 10:13 pm
TERMINATOR Вашите процесори...
Нема нови мислења

Графички

11Саб Фед 19, 2011 10:14 pm
TERMINATOR Пишете ги вашите графички.
Нема нови мислења

Гејминг опрема

Да видиме што користите за да играте :)
00
Хардвер Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен