Macedonia Pro Gaming 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вашите процесори...

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR


Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 35
Местолокација : Скопје

Вашите процесори... Empty
ПишувањеПредмет: Вашите процесори...   Вашите процесори... I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 10:13 pm

Еве го мојот
Intel Core 2 Duo E7400 2.8Ghz 3MB Cache
Вратете се на почетокот Go down
 
Вашите процесори...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Пишете ги вашите графички.

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Хардвер :: Процесори-
Отиди до: