Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*БарајРегистрирајте сеВлез

 

 Основни правила на серверот.

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 31
Местолокација : Скопје

Основни правила на серверот. Empty
ПишувањеПредмет: Основни правила на серверот.   Основни правила на серверот. I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 9:50 pm

Забрането е:

- Користење на чит
- Обвинување за чит
- Вреѓање, пцуење, заканување
- Политика и национализам
- Рекламирање други сервери и сајтови
- Штекање во база
- Користење на багови на мапите
- Расправии со админи

Секое прекршување на правилата ќе биде санкционирано од страна на админите.

Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
 
Основни правила на серверот.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Macedonian-Pro-Gaming :: MPG Gaming-
Отиди до: