Macedonia Pro Gaming 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*БарајРегистрирајте сеВлез

 

 Околу претставувањето...

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR


Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 33
Местолокација : Скопје

Околу претставувањето... Empty
ПишувањеПредмет: Околу претставувањето...   Околу претставувањето... I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 9:45 pm

Секој корисник може да си отвори посебна лична тема во која ќе се претстави, ќе си каже нешто за себе....година на раѓање, слика, професија, контакт, хоби и сл.
Вратете се на почетокот Go down
 
Околу претставувањето...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Гејминг Зона :: Претставување на членови-
Отиди до: