Macedonia Pro Gaming 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*БарајРегистрирајте сеВлез

 

 Банирани играчи.

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR


Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 33
Местолокација : Скопје

Банирани играчи. Empty
ПишувањеПредмет: Банирани играчи.   Банирани играчи. I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 10:01 pm

Секој играч кој што мисли дека е погрешно баниран може тука да ја поднесе својата жалба.
Жалбата треба да изгледа на следниов начин.

1.Ник на играч
2.Ник на админ(ако се знае кој е)
3.Време на банот
4.Времетраење на бан

Секоја жалба која нема да биде напишана на овој начин нема да биде разгледана и ќе биде избришана.
Вратете се на почетокот Go down
 
Банирани играчи.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Macedonian-Pro-Gaming :: MPG Gaming-
Отиди до: