Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*БарајРегистрирајте сеВлез

 

 Казни и суспензии на админи.

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 31
Местолокација : Скопје

Казни и суспензии на админи. Empty
ПишувањеПредмет: Казни и суспензии на админи.   Казни и суспензии на админи. I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 9:57 pm

Секое непочитување на правилата ќе се резултира со суспензија на админот.
Право на оваа тема имаат само администраторите и модераторите.
Вратете се на почетокот Go down
 
Казни и суспензии на админи.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Macedonian-Pro-Gaming :: MPG Gaming-
Отиди до: