Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*CalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој Windows го користите?

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 30
Местолокација : Скопје

Кој Windows го користите? Empty
ПишувањеПредмет: Кој Windows го користите?   Кој Windows го користите? I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 10:15 pm

Јас го користам Windows 7 Ultimate 32 битен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Кој Windows го користите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Софтвер :: Оперативни системи-
Отиди до: