Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*CalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пишете ги вашите графички.

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пишете ги вашите графички. Empty
ПишувањеПредмет: Пишете ги вашите графички.   Пишете ги вашите графички. I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 10:14 pm

GTX 260 792 MB GDDR3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Пишете ги вашите графички.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Хардвер :: Графички-
Отиди до: