Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*CalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Вашите процесори...

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 30
Местолокација : Скопје

Вашите процесори... Empty
ПишувањеПредмет: Вашите процесори...   Вашите процесори... I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 10:13 pm

Еве го мојот
Intel Core 2 Duo E7400 2.8Ghz 3MB Cache
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Вашите процесори...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Хардвер :: Процесори-
Отиди до: