Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*CalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Банирани играчи.

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 30
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Банирани играчи.   Саб Фед 19, 2011 10:01 pm

Секој играч кој што мисли дека е погрешно баниран може тука да ја поднесе својата жалба.
Жалбата треба да изгледа на следниов начин.

1.Ник на играч
2.Ник на админ(ако се знае кој е)
3.Време на банот
4.Времетраење на бан

Секоја жалба која нема да биде напишана на овој начин нема да биде разгледана и ќе биде избришана.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Банирани играчи.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Macedonian-Pro-Gaming :: MPG Gaming-
Отиди до: