Macedonia Pro Gaming 24/7

Macedonian Pro Gaming 24/7
 
HomePortal*CalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Основни правила на серверот.

Go down 
АвторПорака
TERMINATOR
Admin
Admin
TERMINATOR

Број на мислења : 9
Join date : 2011-02-19
Age : 30
Местолокација : Скопје

Основни правила на серверот. Empty
ПишувањеПредмет: Основни правила на серверот.   Основни правила на серверот. I_icon_minitimeСаб Фед 19, 2011 9:50 pm

Забрането е:

- Користење на чит
- Обвинување за чит
- Вреѓање, пцуење, заканување
- Политика и национализам
- Рекламирање други сервери и сајтови
- Штекање во база
- Користење на багови на мапите
- Расправии со админи

Секое прекршување на правилата ќе биде санкционирано од страна на админите.

Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Основни правила на серверот.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Pro Gaming 24/7 :: Macedonian-Pro-Gaming :: MPG Gaming-
Отиди до: